Chat
Online
Inquiry
Home > Shenyang check 3000 sets of fake protective clothing

Shenyang check 3000 sets of fake protective clothing

Shanghai Sunland Industrial Co., Ltd is the top manufacturer of Personal Protect Equipment in China, with 20 years’experience. We are the Chinese government appointed manufacturer for government power,personal protection equipment , medical instruments,construction industry, etc. All the products get the CE, ANSI and related Industry Certificates. All our safety helmets use the top-quality raw material without any recycling material.

Why Choose Us
01
Solutions to meet different needs

We provide exclusive customization of the products logo, using advanced printing technology and technology, not suitable for fading, solid and firm, scratch-proof and anti-smashing, and suitable for various scenes such as construction, mining, warehouse, inspection, etc. Our goal is to satisfy your needs. Demand, do your best.

02
Highly specialized team and products

Professional team work and production line which can make nice quality in short time.

03
We trade with an open mind

We abide by the privacy policy and human rights, follow the business order, do our utmost to provide you with a fair and secure trading environment, and look forward to your customers coming to cooperate with us, openly mind and trade with customers, promote common development, and work together for a win-win situation.

04
24 / 7 guaranteed service

The professional team provides 24 * 7 after-sales service for you, which can help you solve any problems

Certificate of Honor
Get in touch with usCustomer satisfaction is our first goal!
Email us
— We will confidentially process your data and will not pass it on to a third party.
Shenyang check 3000 sets of fake protective clothing
Maskat më efikase ndaj COVID-19
Maskat më efikase ndaj COVID-19 "Farma Net Albania" ofron ...

Stafi i “Farma Net Albania” na jep dhe sugjerimet se cilat janë ,maskat, mbrojtëse më efikase ndaj COVID-19. “Tashmë, ne paraqesim edhe maska të tjera të cilat janë më një efikasitet më të lartë të mbrojtjes duke nisur që nga K95 , FFP1, FFP3. Disa prej tyre paraqesin edhe valvula që lejojnë respirim më adekuat”, u …

Maskat mbrojtëse të Kim Kardashian bëjnë namin shiten ...
Maskat mbrojtëse të Kim Kardashian bëjnë namin shiten ...

Në pak më pak se 30 minuta, fansat blenë ,maskat, e reja për t’i veshur në gjatë pandemisë në vazhdim. Biznesmenja, 39 vjeçe, dizajnoi ,maskat, e fytyrës SKIMS për fansat që të dukeshin elegante në mes të pandemisë Covid-19. Konsumatorët e Kardashian kishin një zgjedhje prej pesë nuancave të bëra nga një material i fortë. …

Gjobiten 619 qytetarë që lëviznin pa maskat mbrojtëse 9 ...
Gjobiten 619 qytetarë që lëviznin pa maskat mbrojtëse 9 ...

Gjobiten 619 qytetarë që lëviznin pa ,maskat, mbrojtëse, 9 persona shoqërohen në komisariat VIDEO. Policia e shtetit 5 Nëntor, 2020 15:26. TIRANE– Ditën e sotme 619 persona janë gjobitur me 3,000 lekë pasi po lëviznin në rrugë pa maska mbrojtëse.

Çfarë thotë shkenca për maskat mbrojtëse? - Hapur
Çfarë thotë shkenca për maskat mbrojtëse? - Hapur

Çfarë thotë shkenca për ,maskat, mbrojtëse? Publikuar: 2020-04-19 10:08 am David Nabarro, një shkencëtar i vjetër britanik me Organizatën Botërore të Shëndetit (WHO), kohët e fundit tha se njerëzit do të duhej të mësoheshin me “realitetin e ri” të mbajtjes së mbulesave të fytyrës në publik.

Çfarë thotë shkenca për maskat mbrojtëse? - Hapur
Çfarë thotë shkenca për maskat mbrojtëse? - Hapur

Çfarë thotë shkenca për ,maskat, mbrojtëse? Publikuar: 2020-04-19 10:08 am David Nabarro, një shkencëtar i vjetër britanik me Organizatën Botërore të Shëndetit (WHO), kohët e fundit tha se njerëzit do të duhej të mësoheshin me “realitetin e ri” të mbajtjes së mbulesave të fytyrës në publik.

Maskat mbrojtëse të Kim Kardashian bëjnë namin shiten ...
Maskat mbrojtëse të Kim Kardashian bëjnë namin shiten ...

Në pak më pak se 30 minuta, fansat blenë ,maskat, e reja për t’i veshur në gjatë pandemisë në vazhdim. Biznesmenja, 39 vjeçe, dizajnoi ,maskat, e fytyrës SKIMS për fansat që të dukeshin elegante në mes të pandemisë Covid-19. Konsumatorët e Kardashian kishin një zgjedhje prej pesë nuancave të bëra nga një material i fortë. …

Koronavirusi/ Sa të vlefshme janë maskat mbrojtëse ...
Koronavirusi/ Sa të vlefshme janë maskat mbrojtëse ...

Maskat, FFP (filtering face piece) ndahen në tri kategori. ,Maskat, e kategorisë FFP-1, që përdorin zakonisht marangozët apo muratorët, janë më të mira se ,maskat, kirurgjikale, por nuk të mbrojnë prej viruseve. Prej aerosoleve, viruseve, bakterieve apo sporeve të mbrojnë vetëm ,maskat, e kategorisë FFP-3. Jo vetem ,maskat, …

Part # DSOS-M3-6.35 Threaded Standoffs for Close-To-Edge ...
Part # DSOS-M3-6.35 Threaded Standoffs for Close-To-Edge ...

Browse Part # DSOS-M3-6.35, Threaded Standoffs for Close-To-Edge Applications - Types DSO, DSOS - Metric in the PennEngineering catalog including Part #,Item Name,Description,Thread Size,Thread Code,Length Code,Material Code,Sheet Thickness,Hole Size

Dokumentet/ Veliaj i jep tenderin për maskat mbrojtëse një ...
Dokumentet/ Veliaj i jep tenderin për maskat mbrojtëse një ...

Dokumentet/ Veliaj i jep tenderin për ,maskat, mbrojtëse një kompanie spektaklesh-Instant, Lajme, Të fundit. 06/05/2020, 20:23 06/05/2020. Zëdhënësja e Partisë Demokratike, Ina Zhupa, ka denoncuar sot një tender të Bashkisë së Tiranës për blerje të maskave dhe mjeteve mbrojtëse.

U kapën pa maska policia gjobit 522 qytetarë më rrugë ...
U kapën pa maska policia gjobit 522 qytetarë më rrugë ...

Policia e Shtetit ka vijuar edhe sot me ndëshkimin e qytetarëve dhe drejtuesve të mjeteve që nuk mbajnë ,maskat maskat, mbrojtëse kundër Covid-19. Gjatë kontrolleve janë konstatuar qytetarë që nuk i kishin vendosur ,maskat, mbrojtëse, pasagjerë pa maska në automjetet e transportit publik dhe pasagjerë pa maska në automjetet private, të cilët nuk kishin lidhje familjare me ...

Çfarë duhet të dimë për maskat mbrojtëse - Me Mjekun
Çfarë duhet të dimë për maskat mbrojtëse - Me Mjekun

Maskat, FPP2 duhet të përshtaten me fytyrën, të mbulojnë tërësisht hundën dhe gojën, në mënyrë që të mbrojë mukozën. Përdoret sipas protokollit në bazë ët masave të izolimit dhe paralajmërimeve të tjera për pacientë me sëmundje infektive. ,Maskat, FPP3 mbahen në rast të rrezikut të ekspozimit.

U kapën pa maska policia gjobit 522 qytetarë më rrugë ...
U kapën pa maska policia gjobit 522 qytetarë më rrugë ...

Policia e Shtetit ka vijuar edhe sot me ndëshkimin e qytetarëve dhe drejtuesve të mjeteve që nuk mbajnë ,maskat maskat, mbrojtëse kundër Covid-19. Gjatë kontrolleve janë konstatuar qytetarë që nuk i kishin vendosur ,maskat, mbrojtëse, pasagjerë pa maska në automjetet e transportit publik dhe pasagjerë pa maska në automjetet private, të cilët nuk kishin lidhje familjare me ...

Lëviznin pa maskat mbrojtëse ndëshkohen me gjobë 619 ...
Lëviznin pa maskat mbrojtëse ndëshkohen me gjobë 619 ...

619 qytetarë janë ndëshkuar me gjobë gjatë 24 orëve të fundit për shkak sepse u kapën pas maskë mbrojtëse në ambiente publike. Ata janë gjobitur me 3 mijë lekë secili.

Tani “à la mode” edhe me maskat mbrojtëse – FaxWeb
Tani “à la mode” edhe me maskat mbrojtëse – FaxWeb

Maskat, janë detyrim për të gjithë dhe po dukemi njësoj, por stili i krijimit të tyre nuk mund të jetë, prandaj bëhemi të veçantë. Me normalitetin e ri është maska ajo që po na përfaqëson në publik. Veshja është informacioni i parë, kurse çdo detaj tjetër që vjen nga marrëdhënia është informacion pasues.

Koronavirusi/ Përse shërbejnë maskat mbrojtëse kush duhet ...
Koronavirusi/ Përse shërbejnë maskat mbrojtëse kush duhet ...

Profesor Ricciardi, anëtar i komitetit ekzekutiv të Organizatës Botërore të Shëndetit (OBSH) dhe këshilltar i Ministrit Italian të Shëndetësisë, Roberto Speranza, tha gjatë një konference për shtyp se ",Maskat, e zakonshme shërbejnë si masë paraprake kurse ato të sofistikuara, të cilat kanë filtra, përdoren për të mbrojtur punonjësit e shëndetit".

Koronavirusi/ Sa të vlefshme janë maskat mbrojtëse ...
Koronavirusi/ Sa të vlefshme janë maskat mbrojtëse ...

Maskat, FFP (filtering face piece) ndahen në tri kategori. ,Maskat, e kategorisë FFP-1, që përdorin zakonisht marangozët apo muratorët, janë më të mira se ,maskat, kirurgjikale, por nuk të mbrojnë prej viruseve. Prej aerosoleve, viruseve, bakterieve apo sporeve të mbrojnë vetëm ,maskat, e kategorisë FFP-3. Jo vetem ,maskat, …

maskat mbrojtëse – Gazeta Koha Jone
maskat mbrojtëse – Gazeta Koha Jone

David Nabarro, një shkencëtar i vjetër britanik në Organizatën Botërore të Shëndetit (WHO), kohët e fundit tha se njerëzit do

Maskat penalizojnë 626 qytetarë ndërshkohen edhe 6 ...
Maskat penalizojnë 626 qytetarë ndërshkohen edhe 6 ...

Mirëpritur! Hyni në llogarinë tuaj. Emri i përdoruesit tuaj. fjalëkalimi juaj

Maskat më efikase ndaj COVID-19
Maskat më efikase ndaj COVID-19 "Farma Net Albania" ofron ...

Stafi i “Farma Net Albania” na jep dhe sugjerimet se cilat janë ,maskat, mbrojtëse më efikase ndaj COVID-19. “Tashmë, ne paraqesim edhe maska të tjera të cilat janë më një efikasitet më të lartë të mbrojtjes duke nisur që nga K95 , FFP1, FFP3. Disa prej tyre paraqesin edhe valvula që lejojnë respirim më adekuat”, u …

Maskat mbrojtëse ndaj koronavirusit denoncon mjeku ...
Maskat mbrojtëse ndaj koronavirusit denoncon mjeku ...

Maskat mbrojtese Maskat, mbrojtëse janë mjeti më i përdorshëm për t'u mbrojtur nga koronavirusi, por çmimi i tyre në treg është dy ose trefishuar. Ky është denoncimi që bën mjeku Ilir Shani, i cili thotë se këto maska mund të bëhen edhe në shtëpi në mënyrë artizanale.